PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164191}

Flower and Snake

Hana to hebi
5,3 120
ocen
5,3 10 1 120
Hana to hebi
powrót do forum filmu Hana to hebi

Według mnie...

ocenił(a) film na 4

Film naprawdę pokazuje ludzi z wyższych sfer którzy za pieniądze oddadzą wszystko i tych którzy za to samo kupią wszystko, w tym przypadku Takayoshi sprzedał swoją żonę mafii. Jak się później okazało żałował tego, no ale cóż... Co do samego filmu, to tak jak przedmówca pisał wcześniej że widać luki w budżecie, a co do scen gore (a były takie?) to marnota... Zdecydowanie za dużo S/M jak dla mnie. No ale wiedziałem za co się biorę.

Hmm... za jakiś czas pooglądam wersje z 1974 roku (której na razie nie posiadam) i zobaczę to z innej perspektywy.

Ogólnie oceniam film na 4/10.

ocenił(a) film na 4
LysyMoro

A znawców gatunku (tzn. gore) zapraszam do skomentowania mojej kolekcji, która się ciągle powiększa. Pozdrawiam.

http://www.filmweb.pl/blog/entry/490037/Filmy+gore+kt%C3%B3re+posiadam+w+swojej+ kolekcji.html

LysyMoro

I co Ci to daje? Sprawia przyjemność? Daje zadowolenie? Nie czepiam się. Pytam, bo nie jestem w stanie zrozumieć co może Cię w tych odmóżdżonych scenach kręcić. Głębi tu żadnej nie ma, równie dobrze można położyć nagą kobietę na stole i przerżnąć ją piła na pół. Po co? Bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones