PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91617}
6,5 1 254
oceny
6,5 10 1 1254
Returner: Amazonka czasu
powrót do forum filmu Returner: Amazonka czasu

Przyznam efekty rozłożyły mnie na łopatki. Zabawa z czasem też ok. Fabularnie bardzo fajnie. A jednak gdzieś od momentu jazdy na motorze, genialny klimat spada na pysk. Hmm nie wiem, byłem pozytywnie nastawiony do filmu, a po obejrzeniu pozostał we mnie nie dosyt, czegoś brak. Czegoś ćwierć. MOże dlatego że po za dwoma bohaterami i złymi, nie było jakiś wiekszych postaci, może brakowało jakichś wątków w filmie, żeby spowodały, że stąłby się pełniejszy. A może narracja jest po łebkach. Trudno zapamiętać głównego bohatera, jego charakter. Nie jest wyrazisty jak jego inni filmowi koledzy. NIe wiem. Mielisćie też takie odczucie?? Może poprostu za dużo sobie obiecywałem. Też tak może być, wszak z kinematografią japońską jestem na bakier i jestem przyzwyczajony to ich stylu opowiadania, a jednak tu coś mi zgrzyta. Daje 7za ten zgrzyt. Film godny polecenia i warto obejrzeć chociaż raz. A na pewno perełka wśród S/F, których ostatnio na dobrym poziomie nie tak dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones