PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91617}
6,5 1 254
oceny
6,5 10 1 1254
Returner: Amazonka czasu
powrót do forum filmu Returner: Amazonka czasu

Kto by się spodziewał, że Japończycy są w stanie zrobić w "hollywoodzkim stylu" film obfituje w efekty specjalne rodem z Matrixa, naprawdę jest na co popatrzyć. Fabuła stanowi zwięzłą całość (dużo śmiesznych i zaskakujących elemntów). Film ogląda się z dużą przyjemnością. Jedyny bardzo powazny minus, chciaż być może taki był zamiar reżysera, to finałowy pojedynek 2 głównych bochaterów. Dla tych, którzy już ten film widzieli - strzał w głowę to porażka. Mimo wszystko - pozycja OBOWIĄZKOWA dla fanów SF.

_mike

Przegapiłem pierwszą połowę filmu, ale to co zobaczyłem w drugiej sprawia, że kompletnie nie mogę zrozumieć uznawania tego filmu za seans obowiązkowy. Kicz plasujący się gdzieś pomiędzy "Piątym elementem", a "Matrix" bez żadnej ciekawszej koncepcji czy treści. Taki typowy film do oglądania.

ocenił(a) film na 3
_mike

zaskakującego ot tam nie było nic już po pierwszych 5 minutach... a efekty wiele do życzenia. Najbardziej wkurzały smugi po pociskach które poruszały się wraz z kamerą kiedy powinny być statyczne... generalnie żałuje że to obejrzałem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones