PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91617}
6,5 1 255
ocen
6,5 10 1 1255
Returner: Amazonka czasu
powrót do forum filmu Returner: Amazonka czasu

Słaby

ocenił(a) film na 5

Spodziewałem się kontr Matrixa a oglądałem cieniutki film. Proba nasladowania kina amerykanskiego (nieudana zreszta). Myslalem ze bedzie bardziej oryginalny - zawiodlem sie i nie polecam.

użytkownik usunięty
orange4___

Jaka proba nasladowania amerykanskiego kina koles? Ogladales w ogole ten film? Ma przeciez bardzo specficzny klimat, moze tylko zakonczenie jest troche amerykanskie, no ale to nie powod aby pisac takie pierdoly jak ty...

I już nie chce przypominać, że to amerykanie zrzynają wszystko co się da :/

ocenił(a) film na 5
Redgard

Poza tym, kto by chciał naśladować kino amerykańskie!?

ocenił(a) film na 5
von_Vogt

Choćby Francuzi i Rosjanie, bo Polacy - nie mając żadnego godnego rywala - nie przyznają się do tego.

Z jednej strony kicz japoński, z drugiej amerykański. Niech każdy sam wybiera. Póki co oba mają licznych zwolenników.

ocenił(a) film na 4
orange4___

Niezbyt dobry film po tak wysokiej ocenie spodziewałem się czegoś dużo lepszego japońce muszą się sporo jeszcze nauczyć jak należy kręcić filmy .

ocenił(a) film na 5
orange4___

Film cieniutki...Dokładnie!!!
Miałą to być odpowiedz na matrixa a nie próba jego naśladowania a to robi różnice.
Powiem tak: matrix to ferrari a to coś to matiz cabrio:P
Klimatu tego filmu nie trawie wogóle.
Matrix na wszystko:klimat, obade, efekty, muzyke, sceny walk które przeszły do historii kinomatografii-wyznaczając nowy trend, nowy sposób kręcenia filmu.
A to coś? Niech ci japończycy poprzestanąna godzilli bo poza nią mało kto u nich potrafi zrobić film s-c osadzony w 21 wieku.
Porażka

ocenił(a) film na 4
ghost320i

Porażka i 5/10. Czyżby ta piątka to za ET wypożyczonego od Spielberga ? 4/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones