PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91617}
6,5 1 254
oceny
6,5 10 1 1254
Returner: Amazonka czasu
powrót do forum filmu Returner: Amazonka czasu

po 20 min tego filmu juz mialem w glowie posta... oczywiscie pelnego bluzgow... no bo jakim cudem film ktory bezczelnie wycina watki z klasykow SF jak ET Terminator Dzien Niepodleglosci Matrix Otchlan (i sam nie wiem czego jeszcze zapraszam do wymieniania :D ) czy nawet "nieklasyczne" Transformersy i laczy je w banalna calosc moze byc dobry ? i do tego jeszcze kiedy jest to film japonski czyli sceny na przemian przypominaja anime z aktorami i przerywniki z kolejnych czesci Metal Gear Solid ? ano moze i sam nie wiem jakim cudem ale z kazda minuta ogladalo sie go coraz przyjemniej i mimo ze nic nie zaskakuje a calosc zmierza nieublaganie do spodziewanej koncowki mimo ze wiedzialem ze to sie tak skonczy to prawie poszla mi łezka :) no po prostu czary.. polecam kazdemu kto szuka rozrywki i relaksu przy malo ambitnym sf :)

michostr86

zapomniałeś dodać Czarny deszcz tam były klimaty japońskich mafii :Pa zdanie popieram, z tym że film budził raczej we mnie wtf ? ;p ale zeby to zrozumieć trzeba obejrzeć :)

ocenił(a) film na 6
michostr86

Dodałbym jeszcze Titan A.E. i ... pewną animację dla dzieci, ale jak napiszę tytuł to będzie spoiler ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones