PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91617}
6,5 1 254
oceny
6,5 10 1 1254
Returner: Amazonka czasu
powrót do forum filmu Returner: Amazonka czasu

Returner wcale nie jest beznadzieja, jak tam niektorzy nizej pisza (pewnie kilkoro z nich zobaczylo tylko spolszczenie "Amazonka czasu" i napisalo, ze to scierwo :P). Film obfituje w znakomite efekty specjalne, uwazam, iz fabula rowniez nie jest zbytnio naciagana lub tez zerznieta z Matrixa, Equilibrium itp. Co prawda do najoryginalniejszych nie nalezy, ale potrafi zaciekawic widza. Gra aktorow specyficzna (bo w koncu to japonskie kino), ale dobra, a do tego mily dla oka jest widok Ann Suzuki ;). Obraz ten moze nie jest jakas rewelacja, ktora zapada w pamiec na dziesieciolecia (;)), ale jak najbardziej do ogladniecia... nawet wiecej niz raz..

Shniks

Spolszczenie jest genialne. Ja się już nie mogę doczekać "Gladiatora wymiaru" albo "Samurajów Przestrzeni". :]

Shniks

Uważam, że film bardzo słaby, w żaden sposób nie może być odpowiedzią na Matrix. Przewidywalny i banalny.

ocenił(a) film na 5
carolotta

Porażka ten film to czyste nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
ghost320i

Moim zdaniem film jest miodzio.
Bardzo fajny.

carolotta

Na "Matrix" może i nie, ale na "Jumpery"*, "Transformery", "Pakty milczenia", "Oszukać przeznaczenia", "Fantastyczne czwórki"* i "Pushe"* już tak.

*-pozycje niewidziane przeze mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones